duminică, 10 aprilie 2011

Viata trece repede

Simte clipa!
Dă-i frumuseţea, pentru că nu se mai întoarce...
Preţuieşte-o, pentru că nu mai revine...
Iubeşte-o, pentru că e tot ce poţi avea mai frumos!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu