As vrea sa plec ,undeva departe in lumea mea acolo unde o sa fiu doar eu si sufletul meu acolo unde steau mea va sclipi pe cer luminand calea ta sa te aduca la mine .... acel pe suflet de care m-am indragostit candva pur si plin de lumina dragostei frumoase acel pe care il scrieam in povestile mele de 1001 de nopti acel care il visam in visele mele dulci ,darrrr nu mai esti acel .... si nu e vina mea nici a ta e vina ORGOLIULUI A MANDRIEI SI A TIMPULUI care a trecut in zadar doar zdrobind sufletele in doua lumi diferite ..... poate voi pleca..... dar nu pot fugi de mine deasta voi lua cu mine tot desi fiind alta Eu .......

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu