vineri, 8 aprilie 2011

Am ales sa te iubesc


DRAGOSTEA……trebuie sa ne dam seama ca suntem indragostiti si iubim inainte de a pierde persoana draga, de multe ori doar atunci realizam cat de mult a insemnat pentru noi si pierdem foarte mult, inclusiv o parte din noi o pierdem … nu mai suntem la fel ca si inainte totul se schimba cand ne trezim ca suferim sau regretam ca iubim dar nu mai avem cui sa ii impartasim dragostea. dragostea ne face sa fim in al 9 lea cer dar ne aduce si tristete, ne face sa fim mai buni, ne schimba personalitatea si tot ce tine de trecut si nu ar trebui sa mai existe. Dragostea este cel mai suprem sentiment, dar trebuie sa stiim cum sa o intretinem.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu