Nu am aripi de inger, dar nici inima de piatra.... Nu sunt diamant,dar stralucesc in ochii celor care ma iubesc... Nu sunt rupta din soare, dar reflect o parte din lumina si caldura lui... Sunt infinitul,sunt eternul ... sunt pur si simplu •°••EU
Asa ca vad lumea ca printr-un geam mereu deschis si visand doar fericirea si binele oricui ,poate oricine sa judece ,sa critice dar,
oare nu e asa ca ce oferi aeea si primesti?

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu