sâmbătă, 9 aprilie 2011

Eu .....un suflet

Nu am aripi de inger, dar nici inima de piatra.... Nu sunt diamant,dar stralucesc in ochii celor care ma iubesc... Nu sunt rupta din soare, dar reflect o parte din lumina si caldura lui... Sunt infinitul,sunt eternul ... sunt pur si simplu •°••EU

Asa ca vad lumea ca printr-un geam mereu deschis si visand doar fericirea si binele oricui ,poate oricine sa judece ,sa critice dar,
oare nu e asa ca ce oferi aeea si primesti?

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu