duminică, 10 aprilie 2011

Urare pentru toate sufletele minunate

Mi-a placut intotdeauna sa ma joc cu viata...Am gustat din toate frumusetile posibile si am gustat si cele mai crunte clipe...Am realizat ca sunt nascuta sa fiu puternica si in acelasi timp dornica sa invat cate ceva de la viata..si asta datorita oamenilor din viata mea...Ma ghidez dupa propriile principii si nu mi-e rusine de nimic...Am echilibrul interior necesar pt a razbate in jungla omenirii..si tactul necesar de a transforma o insula salbatica intr-un ocean cu frumuseti...Asta sunt eu..O lupta vesnica intre minciuna si adevar !...Cine nu ma crede..poate indrazni sa ma cunoasca!......
Să poţi c-un singur zîmbet să faci ploaia să dispară, doar cu o privire pe dusman să faci să-l doară, să poţi cu două mîini o lume să îmbrăţişezi, Caci ai un suflet bun, si mereu asa sa-l pastrezi

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu