Atunci cand cineva doreste ceva din toata inima, tot Universul conspira pentru ca personala sa-si indeplineasca visul! - Paulo Coelho, Alchimistul
sâmbătă, 9 aprilie 2011
La poarta viselor
La poarta viselor unde se imbie noaptea cu ziua acolo te voi astepta eu pe tine dragostea mea .Ce esti tu pentru mine oare stii?Nu cred .Dar eu stiu ca tu esti uiversul din sufletul meu si dragostea ce leaga sufletele noastre e ca un curcubeu multicolor iar steaua iubirii noastre lumieaza calea pasilor nostri petru a ne intalni din nou .Ma rog sa ai sanatate ,sa fii plin de fericire si de clipe frumoase ,norocul sa te insoteasca orunde si sa nu uiti ,,SA IUBESTI ,SA FII IUBIT,,
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu