sâmbătă, 9 aprilie 2011

La poarta viselor

La poarta viselor unde se imbie noaptea  cu ziua acolo te voi astepta eu pe tine dragostea mea .Ce esti tu pentru mine oare stii?Nu cred .Dar eu stiu ca tu esti uiversul  din sufletul meu si dragostea ce leaga sufletele noastre e ca un curcubeu multicolor  iar steaua iubirii noastre lumieaza calea pasilor nostri petru a ne intalni din nou  .Ma rog sa ai sanatate ,sa fii plin de fericire si de clipe frumoase ,norocul sa te insoteasca orunde si sa nu uiti  ,,SA IUBESTI ,SA FII IUBIT,,

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu