sâmbătă, 9 aprilie 2011

Iubirea mea

 
De am sa pling voi strînge lacrima ,sa fac o mare, de am să rîd voi aduna orce surîs sa creez un soare ,de mă voi gîndi la tine voi aduna orce gînd sa scrio o carte , de îmi va fi dor de tine şi iubirea ta, voi ruga vintul sa te cuprinda in locul meu si sa/ti şoptească chit de mult de iubesc,de voi visa la dragostea ta mă voi ruga stelelor şă-ţi vegheze somnul iar luna să te iubească în locul meu, de voi auzi şoapta ta am să rog păsărilor să-ţi cînte cîntecul iubirii mele ,iar de va ploua din cer să ştii că plinge sufletul meu de dorul tău şi o să rog soarele în dimineţi ca cu o rază să-ţi dăruie sărutarea mea în orce dimineată o să mă rog să ai tot ce doreşti de la viaţă iar ingerii să-ţi călăuzească orece pas şi să te ajute mereu ,iar de mă va durea inima de dor o să leg un lanţ de iubire că să nu fugă la tine ,,Dragostea mea,
Iubirea te face sa faci nebunii sa ai vise sa fi nesigura sa urasti sa iubesti sa ierti sa suferisa faci lucruri la care la care nici nu te-ai gandit pentru iubire esti in stare sa renunti la tot doar sa fi langa persoana iubita insa de multe ori renunti si abia dupa aceea coenstizezi ce ai pierdut

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu