"Numai Dumnezeu a putut inventa aceasta iubire. Ceva asemanator am visat o data, dar nu era la fel, pentru ca in vis portile cerului sunt deschise pentru mine. Mi-am dat seama tarziu ca viata merita traita, dar niciodata nu-i tarziu sa te iubesc, sa iti dovedesc ca TE IUBESC. A fost de-ajuns doar o privire, atunci cand noi ne-am intalnit si parca ne stiam de-o viata si inimile-au tresarit. Iar tu de mana m-ai cuprins, si eu stiam ca-ncepe-un vis din care amandoi n-am vrea nicicand ca sa mai fim treziti.
Iti multumesc tie iubire pentru dragostea ta...
Ii multumesc lui Dumnezeu pentru aceasta poveste de dragoste!"
Iti multumesc tie iubire pentru dragostea ta...
Ii multumesc lui Dumnezeu pentru aceasta poveste de dragoste!"

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu